o webu

Tento blog vznikl v koncem roku 2006 a původně byl na adrese martinsimon.cz. V březnu 2008 jsem blog oddělil, promazal blbosti a přesunul na stávající doménu. Na martinsimon.cz už zbyl jen rozcestník na mé další weby. Blog je tématicky zaměřen poslední dobou hlavně na auta. Najdete zde ale i mé komentáře k cestování, focení, dění na internetu a technice. Intervaly vydávání článků moc pravidelné nejsou (proto jsem také do podtitulku blogu napsal „občasník“), ale většinou se snažím, abych tu alespoň jednou za pár měsíců něco napsal. Což poslední roky úplně nevychází…

A teď trochu toho textu také o mně. Narodil jsem se a většinu svého života se pohybuji v Praze. Prahu mám rád, ale občas odsud také rád odjedu pryč, ať už někam do klidu, mimo ruch města, nebo někam dál a projedu se po Evropě. Mám rád anglickou mentalitu, takže nejbližší je mi Británie, ale zase tak často se tam nedostanu. Ze všeho nejvíc mne baví auta, motorky a všechno s nimi spojené. Jednoduše řečeno, jsem petrolhead každým coulem. Za volantem/řídítky bych byl nejraději od rána do večera, ale ten benzín se bohužel sám nezaplatí… Pokud nemrzne, tak jezdím na Vespě a nebo svým malým Fiatem 127 – autem starším, než jsem já sám. Baví mne pracovat s weby, což mne i v současné době živí – pracuji pro Seznam.cz. Rád fotím. Často. Foťák mám u sebe často a kamarádi o mě říkají, že jsem horší než paparazzi. :-) Amatérsky jsem zkusil i interiérový design a podle mých návrhů už je hotových pár kuchyní a různé vybavení domů a bytů. Nemám rád ticho a proto mám skoro pořád puštěnou nějakou hudbu. Poslední dobou spíš hlavně oldies. Večer nejčastěji usínám u pěkného filmu (nejlépe o autech ze 60. – 70. let) či seriálu (Friends, The Office, Big Bang Theory, HIMYM, Game of Thrones, …). Když dojde na sport, tak se nejraději projedu na kole, nebo si zahraji volejbal a tenis.

Teď už o mně víte docela dost, takže se teď se mrkněte na nějaké ty články. V případě, že mě budete chtít kontaktovat, můžete napsat mail na martin(z@vináč)martinsimon.cz, nebo někam do komentářů zde u článků.