Sraz Klubu sportovních aut Most 2009

Koncem září se na závodním okruhu v Mostě konal letošní druhý veřejný sraz Klubu sportovních aut (KSA). Poté co jsem se byl v květnu podívat na jejich srazu na okruhu v Brně, neměl jsem jinou možnost, než se zajet podívat i sem. Zvuk vytočených motorů, spálených gum, spojky a brzd je totiž silně návykový. :-) Na asi 130 km cestě z Prahy jsem tentokrát protáhl Fiátka. Mezi taková auta je přeci třeba přijet stylově, ne? :-)

Klub Sportovních aut Most

Mostecký okruh, je kratší a užší, než brněnský, má menší zázemí, na pohled o něco horší povrch trati a podle mého odhadu se srazu zúčastnilo i mnohem méně aut, ale i tak se mi tento sraz líbil mnohem víc, než právě ten v Brně. Hlavně proto, že z prostoru, kam se platilo vstupné bylo vidět mnohem více, než jen cílová rovinka. V areálu se totiž dalo dostat na dohled zhruba poloviny trati včetně pár zatáček. Na focení aut v akci tedy byly podmínky mnohem lepší.

Klub Sportovních aut Most

No a co samotná auta? Opět potěšila přítomnost pár skvostů, jako např. Lancia Delta Integrale, Maserati MC12 (pouze u boxů), Honda NSX, Mercedes SL 63 AMG Black Series, tisícikoňový Viper Venom kterému z výfuků šlehaly plameny a spoustu mých oblíbených Caterhamů. Ne vážně, pro tohle auto bych snad i zaprodal svou duši ďáblu… :-) Čím častěji Caterham vidím, tím víc po něm toužím. Za zmínku ještě určitě stojí dvojice zběsilých BMW M3 CSL – ti dva řidiči si to opravdu užívali…

Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most

Bezkonkurenční zvuk měl tentokrát upravený Attack s polepy TV JOJ, dalšími favority pak byly zelený Ariel Atom, Porsche 911 GT3 RS pana Seizise (organizátor akce), Ferrari F430 Scuderia a nečekaně také Mini John Cooper Works GP.

Klub Sportovních aut Most

Sraz tedy opět hodnotím na výbornou a už se nemůžu dočkat až skončí zima a pojedu se zase podívat na nějakou podobnou akci… Pár fotek je pod článkem, pokud jich ale chcete vidět mnohem, mnohem víc, zkuste mou fotogalerii na Flickru.

Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most Klub Sportovních aut Most

Sepsáno 8. 10. 2009 v tématu: autoakce; Přidejte si do RSS čtečky RSS článků nebo RSS komentářů.


komentáře k článku Sraz Klubu sportovních aut Most 2009


  • Gianluca | 9. 10. 2009 2:28 | #

    Moc hezke fotky!


Váš komentář